Kontakt os

Gary Dukes : Administrerende direktør - Europa

Gary Dukes

Administrerende direktør - Europa

gary.dukes@zampell.co.uk


Tina Svendsen : Direktør

Tina Svendsen

Direktør

tina.svendsen@zampell.dk


Søren Danielsen : Teknisk Chef

Søren Danielsen

Teknisk Chef

soren.danielsen@zampell.dk


Mogens Hansen : Projekt ingeniør

Mogens Hansen

Projekt ingeniør

mogens.hansen@zampell.dk


Lars Ruskov : Projekt leder

Lars Ruskov

Projekt leder

lars.ruskov@zampell.dk


Claus Erskov : Projekt leder

Claus Erskov

Projekt leder

claus.erskov@zampell.dk


Jens Frederiksen : Projekt koordinator - Montage leder Jylland

Jens Frederiksen

Projekt koordinator - Montage leder Jylland

jens.frederiksen@zampell.dk


Marianne Bennedsen : Økonomi direktør

Marianne Bennedsen

Økonomi direktør

marianne.bennedsen@zampell.dk


Inga Mikkelsen : Bogholderi

Inga Mikkelsen

Bogholderi

inga.mikkelsen@zampell.dk


Else Skovgaard : Bogholderiassistent

Else Skovgaard

Bogholderiassistent

else.skovgaard@zampell.dk


Ivan Vandtved : Arbejdsmiljø koordinator

Ivan Vandtved

Arbejdsmiljø koordinator

ivan.vandtved@zampell.dk


Louise Bryholt : Teknisk Assistent

Louise Bryholt

Teknisk Assistent

louise.bryholt@zampell.dk


Jan Poulsen : Teknisk Salg

Jan Poulsen

Teknisk Salg

jan.poulsen@zampell.dk


Philip Mark Dam Friis : Projekt ingeniør

Philip Mark Dam Friis

Projekt ingeniør

philip.friis@zampell.dk


Jens Jensen : Projekt koordinator - Montage leder Fyn, Sjælland og øerne

Jens Jensen

Projekt koordinator - Montage leder Fyn, Sjælland og øerne

jens.jensen@zampell.dk


Afdeling Jylland

Projekt, Service og Produktion
Nedergårdsvej 5-7
7260 Sdr. Omme
Telefon +45 9717 2410

Afdeling Sjælland

Projekt, Service og Materialesalg
Transportbuen 11
4700 Næstved
Telefon +45 55 72 69 79

Kontakt mail adresse:
mail@zampell.dk

Faktura / kontoudtog mail adresse:
faktura@zampell.dk