Kontakt os

Gary Dukes : Administrerende direktør - Europa

Gary Dukes

Administrerende direktør - Europa

gary.dukes@zampell.co.uk
+44(0) 1538 752238


Tina Svendsen : Direktør

Tina Svendsen

Direktør

tina.svendsen@zampell.dk
Mobil: 2277 1117


Søren Danielsen : Teknisk Chef

Søren Danielsen

Teknisk Chef

soren.danielsen@zampell.dk
Mobil: 2277 1101


Mogens Hansen : Projekt ingeniør

Mogens Hansen

Projekt ingeniør

mogens.hansen@zampell.dk
Mobil: 2277 1102


Lars Ruskov : Projekt leder

Lars Ruskov

Projekt leder

lars.ruskov@zampell.dk
Mobil: 4037 6666


Claus Erskov : Projekt leder

Claus Erskov

Projekt leder

claus.erskov@zampell.dk
Mobil: 4037 6664


Heinrich Bennedsen : Montage leder - Fyn, Sjælland og øerne

Heinrich Bennedsen

Montage leder - Fyn, Sjælland og øerne

heinrich.bennedsen@zampell.dk
Mobil: 4037 6660


Jens Frederiksen : Projekt koordinator - Montage leder Jylland

Jens Frederiksen

Projekt koordinator - Montage leder Jylland

jens.frederiksen@zampell.dk
Mobil: 2277 1103


John Lou : Teknisk salg

John Lou

Teknisk salg

john.lou@zampell.dk
Mobil: 2277 1105


Anne Marie Andersen : Projekt koordinator

Anne Marie Andersen

Projekt koordinator

annemarie.andersen@zampell.dk
Mobil: 2277 1107


Marianne Bennedsen : Økonomi direktør

Marianne Bennedsen

Økonomi direktør

marianne.bennedsen@zampell.dk
Mobil: 4037 6661


Inga Mikkelsen : Bogholderi

Inga Mikkelsen

Bogholderi

inga.mikkelsen@zampell.dk
Mobil: 2277 1118


Else Skovgaard : Bogholderiassistent

Else Skovgaard

Bogholderiassistent

else.skovgaard@zampell.dk
Mobil: 2277 1106


Ivan Vandtved : Arbejdsmiljø koordinator

Ivan Vandtved

Arbejdsmiljø koordinator

Ivan.vandtved@zampell.dk
2277 8590


Afdeling Jylland

Projekt, Service og Produktion
Nedergårdsvej 5-7
7260 Sdr. Omme
Telefon +45 9717 2410

Afdeling Sjælland

Projekt, Service og Materialesalg
Transportbuen 11
4700 Næstved
Telefon +45 55 72 69 79

Kontakt mail adresse:
mail@zampell.dk

Faktura / kontoudtog mail adresse:
faktura@zampell.dk